До інформації
TwitterRssFacebook

Комунальне підприємство "Обласний інформаційно-технічний центр"

Меню сайту

Вимоги до якості послуг

Відповідно до п. 6 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення послуги повинні відповідати:

  • з централізованого опалення – нормативній температурі повітря у приміщеннях квартири (будинку садибного типу) за умови їх утеплення споживачами та вжиття власником (балансоутримувачем) будинку та/або виконавцем заходів до утеплення місць загального користування будинку;
  • з централізованого постачання холодної води – вимогам щодо якості і тиску води, а також розрахунковим нормам витрати води у точці розбору;
  • з централізованого водовідведення – нормативам з відведення стічних вод за умови підтримання відповідного стану приміщень будинку та прибудинкової території.

Заходи з управління можливими ризиками в діяльності підприємства.

Очікувані ризики Заходи по усуненню фактору ризику.
1. відключення від системи централізованого газопостачання У випадку припинення подачі газу можливий перевод котельних з газу на альтернативний вид палива. Обладнані твердопаливними котлами 14 котельних по КП “ОІТЦ” .
2. відключення від системи централізованого водопостачання Передбачене облаштування 55 баками запасу води, об’ємом від 0,05-250 м3 43 котельні по КП “ОІТЦ” .
3. відключення від системи централізованого електропостачання Передбачене облаштування резервними вводами електричної енергії , та переносними бензиновими і дизельними генераторами, потужністю до 10 кВт.