До інформації
TwitterRssFacebook

Комунальне підприємство "Обласний інформаційно-технічний центр"

Меню сайту

ШАНОВНІ АБОНЕНТИ!

Доводимо до Вашого відома, що згідно Рішення №1218-VII LIХ сесії VII скликання Куп’янської міської ради Харківської області від 07.06.2019р. Про затвердження Програми децентралізації теплопостачання в місті Куп’янськ на 2019-2021 роки, Куп’янська міська рада вирішила припинити функціонування частини котельних Куп’янсько-Шевченківської філії КП «Обласний інформаційно-технічний центр», що передбачає відключення у 2019 році житлових будинків від системи централізованого теплопостачання котелень за адресами:

вул. Тополина, 4

вул. Центральна, 100,

вул. Красна,

Цукрозаводська перша,

вул. Загреблянська,

вул. Лікарняна.

У зв’язку з вищевикладеним КП «ОІТЦ» не має можливості надавати Вам послуги з постачання теплової енергії в опалювальному сезоні 2019-2020років.

Споживачам, які мають заборгованість за послуги з централізованого опалення, необхідно терміново у строк до 15 липня 2019р. сплатити виниклий борг у повному обсязі !

У разі не виконання вищезазначених вимог юридичним відділом КП «ОІТЦ» буде надано реєстр боржників та позовну заяву про стягнення заборгованості у примусовому порядку до Куп’янського міськрайонного суду Харківської області.

По питаннях заборгованості за послуги теплопостачання Ви можете звертатись до Куп’янсько-Шевченківської філії КП “ОІТЦ», яка розташована за адресою м. Куп’янськ, пр. Конституції, 108-А. Тел. 5-17-16.

Адміністрація КП «Обласний інформаційно-технічний центр»